Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przyjaźni dla natury

PASJA DLA NATURY

Ciągle szukamy nowych ścieżek, sekretnych dróg i ukrytych skarbów. Ochrona przyrody jest częścią naszego DNA. Oprócz dbania o nasze procesy produkcyjne, uczestniczymy również w projektach mających na celu stworzenie lepszego świata dla wszystkich.

Wkład BUFF® w ochronę przyrody

BUFF® współpracuje od 2011 r. Z projektami EOCA. Od 2013 r. Jesteśmy członkiem szczytu, to wyróżnienie zostało przyznane przez organizację firmom najbardziej zaangażowanym w programy i inicjatywy na rzecz ochrony środowiska. W nagrodę za naszą inicjatywę i zaangażowanie EOCA przyznała nam nagrodę Conservation Champion w 2011 i 2012 r. Według Holgera Bismanna, prezesa EOCA, zasłużyliśmy na nagrodę „za wielki wkład i przykład zaangażowania pokazany przez Original Buff®”. BUFF® jest dumny z tego, że aktywnie przyczynia się do ochrony przyrody, uwielbiamy to robić i zostaliśmy uznani za przykład dla innych firm.

Projekty przyrodnicze BUFF®

BUFF® brał udział w różnych projektach: odnawianie naturalnych ścieżek w Walii, ochrona wiewiórek w Anglii, ponowne zalesianie w Pirenejach, projekty ekoturystyczne na Islandii. To tylko niektóre z głównych inicjatyw, w których bierzemy udział.

Budowanie lepszej przyszłości wymaga działania

W latach 2016 i 2017 BUFF® brał udział w projekcie mającym na celu zasadzenie ponad 2 milionów drzew, ponieważ są one kluczowym elementem ochrony gatunków, środowiska i siedlisk przyrodniczych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 2467 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-12
Szybki czas realizacji
2023-08-27
W zamówieniu dostaje dwie torby bo z automatu . Pani mi odpisuje ze należy się jedna . Czyli takie to trochę szemrane . Prawda ?
pixel