Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

B Corp

BUFF® dołącza do ruchu B Corporation™

BUFF® jest dumny z posiadania certyfikatu B Corp™

Od samego początku BUFF® poświęcił się trosce o dobro planety i ludzi, którzy ją dzielą. Z dumą ogłaszamy, że dołączyliśmy do B Corporation™. Jest to duże osiągnięcie w rozwoju naszego programu zrównoważonego rozwoju DO MORE NOW. Cieszymy się, że możemy znaleźć się wśród ponad 6000 innych marek, które łączą swoje inicjatywy biznesowe z korzyścią dla większego dobra.
To maraton, nie sprint

Społeczność B Corporation™ to rozwijający się ruch firm, które odkrywają biznes, definiując na nowo znaczenie sukcesu; nie tylko ekonomiczne, ale także rozumiane przez dobrobyt ludzi, społeczności i planety.

Każdy B Corp jest oceniany na podstawie pięciu obszarów wpływu: pracownicy, środowisko, klienci, zarządzanie i społeczność. W pierwszej rundzie procesu certyfikacji marka BUFF® może pochwalić się wynikiem 105,7.

Niektóre z naszych osiągnięć obejmują:
  • 90% całej produkcji odbywa się w naszej fabryce w Barcelonie
  • Fabryka i siedziba firmy BUFF® są zasilane w 100% energią odnawialną
  • Do końca 2022 roku przetworzyliśmy ponad 41 milionów plastikowych butelek na produkty BUFF®„To powód do dumy, gdy nasz zespół zostaje doceniony pracując nad lepszą przyszłością. Na tym się nie kończy. Jesteśmy teraz bardziej podekscytowani niż kiedykolwiek aby iść dalej, budować lepiej i projektować czyściej”

David Camps - dyrektor generalny BUFF®
B Corp to podróż, nie cel

Nasz rozwój wyznaczają odnawialne źródła energii, naturalne i biodegradowalne materiały pochodzące z recyklingu, lokalna produkcja oraz wspieranie naszych ludzi i społeczności na każdym etapie. Oto niektóre z naszych największych osiągnięć.
W imieniu wszystkich pracowników BUFF® dziękujemy za bycie częścią społeczności świętującej nasz nowy status B Corp™.
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-24
Szybka, sprawna i bezproblemowa realizacja zamówienia i świetny jakościowo towar (czapka z wełny merynosów)
2024-02-05
Jest ok
pixel