Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Historia marki

NATURALNA EWOLUCJA

Każdy dzień jest inny. Każda droga jest wyjątkowa. Każda chwila to nowe wyzwanie. W BUFF® jesteśmy pewni, że ewolucja jest jedyną drogą do rozwoju. Droga ciągle się zmienia i jesteśmy na to gotowi. Gdziekolwiek i kiedykolwiek.
Nowe produkty, nowe rynki
BUFF® rozwijał się przez lata. Obecnie BUFF® projektuje, tworzy i dystrybuuje czapki, szaliki i wiele innych produktów dla rosnącej grupy odbiorców.

PROSTY WIELKI POMYSŁ

Rodzinna fabryka na zachodzie Barcelony i jeden prosty pomysł. Joan Rojas projektuje bezszwową chustę z mikrofibry do jazdy na motocyklu. Ludzie to uwielbiają. Niedługo potem rodzi się BUFF®.

Z BARCELONY NA ŚWIAT

Wielkie rzeczy muszą być dostępne dla ludzi. BUFF® rozpoczyna międzynarodową przygodę. Francja, Szwajcaria i Niemcy są pierwszymi, w których można kupić chusty. BUFF® jest obecnie sprzedawany w ponad 60 krajach.

NOWE HORYZONTY: CZAS CZAPEK!

Długa droga jest jeszcze przed nami, ale stale wybieramy nowe ścieżki. Zawsze wybieramy wyzwanie, a wyzwanie oznacza zmianę. Produkujemy już nie tylko chusty, znacznie rozszerzyliśmy naszą działalność. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie też nakrycia głowy i odzież.

PRZENOSIMY NATURĘ NA ULICE

Od samego początku wyróżniał nas design. Chcieliśmy stworzyć produkty, które będą dobrze wyglądać podczas uprawiania sportu jak i na co dzień. To było duże wyzwanie, któremu sprostaliśmy.

PRAWDZIWE SPORTOWE DNA

Zawsze stawialiśmy na sport. Udział w światowych konkursach i tworzenie własnych zespołów pozwoliło nam testować nasze produkty przez najbardziej wymagających sportowców.

WIĘCEJ ŻYCIA

Wierzymy w zmianę i trzymamy się naszych wartości. Projekty tworzymy z sercem. Każdy produkt jest dla nas bardzo ważny. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się życiem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 2467 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-12
Szybki czas realizacji
2023-08-14
Realizacja Ok, szybko i sprawnie. Czapka Super.
pixel