Dodání zdarma z 150,00 zł
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

O BUFF

 

 

 

1. BUFF®

Firma Buff® projektuje, tworzy oraz dystrybuuje ponad 90% swoich produktów z miasteczka Igualada w Katalonii, czyli dokładnie w tym samym miejscu, gdzie powstała. Biura oraz hala produkcyjna znajdują się w dokładnie tym samym budynku, a jego powierzchnia wynosi 12.000m2. Dzięki osadzeniu najważniejszych struktur w jednym miejscu, firma posiada całkowitą kontrolę nad procesami, które zachodzą między zaprojektowaniem produktu, a dostarczeniem go do klienta końcowego. Chusty Buff® dostępne są w ponad 70 krajach na całym świecie, a Buff® wciąż nie zwalnia tempa rozwoju.


2. PRZYJAŹNI DLA ŚRODOWISKA

Nasza firma dba nie tylko o satysfakcje klienta, ale także otaczającą nas przyrodę. Wiele naszych produktów zostały sklasyfikowane jako "przyjazne dla środowiska", dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że środowisko naturalne nie ucierpiało podczas produkcji naszych chust. 1% ze sprzedaży produktów przeznaczamy na projekty ochrony środowiska zatwierdzone przez EOCA.


Original Buff SA wspiera obecnie 3 projekty :

- Eternal Valley we Francji

- Yorkshire Dales Mountain Trust w Wielkiej Brytanii

- Catalan Pyrenees

 

 

3. O NAS

Firma Malavi Sp. z.o.o Sp. k. jest jedynym i wyłącznym dystrybutorem marki Buff® na polski rynek.

Naszą misją jest sprzedaż na rodzimym rynku wysokiej jakości, sprawdzonych produktów sportowych.

4. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy z naszych klientów może liczyć na indywidualne, profesjonalne podejście. Jeśli nie wiesz na jaki model czy rozmiar chusty Buff® się zdecydować, nie czekaj - skontaktuj się z nami, a my chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednią chustę.

Najlepszą drogą kontaktu jest e-mail: sklep@malavi.pl lub telefon: +48 22 836 02 31

5. NOWOŚCI I PROMOCJE

Nasz sklep wciąż się rozwija, a my nie przestajemy zaskakiwać klientów coraz to nowymi produktami w naszej ofercie. Bardzo często nasze chusty Buff® oferujemy po promocyjnych cenach, a więc gorąco zachęcamy do zaprenumerowania naszego newslettera, aby mieć pewność, że nic Wam nie umknie.

IdoSell Trusted Reviews
4.86 / 5.00 2494 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-18
Obsługa w miarę sprawna, bardziej rozczarowanie produktem.
2024-02-05
Jest ok
pixel